Medarbetare

Installation och Service

Filip Westberg Ägare Västerbottens Säkerhetscenter AB VSCAB.se

 
Filip Westberg
Ägare, Servicetekniker

070-364 08 30
filip@vscab.se

 

Oskar Strandberg Västerbottens Säkerhetscebter AB www.vscab.se


Oskar Strandberg
Delägare, Larmingenjör, Servicetekniker

070-364 04 08
oskar@vscab.se
 

Robin Lind Västerbottens Säkerhetscenter AB www.vscab.se


Robin Lind
Servicetekniker

070-364 07 63
robin@vscab.se

Försäljning

Eric Wiklund Säljare Umeå Inbrottslarm Säkerhet


Eric Wiklund
Delägare, Säljansvarig

070-369 30 87
eric@vscab.se

Ekonomi

Kerstin Adamsson Västerbottens Säkerhetscenter AB Umeå


Kerstin Adamsson
Ekonomi

090-13 95 02
kerstin@vscab.se

Robin Lind Västerbottens Säkerhetscenter AB www.vscab.se


Tobias Lind
Servicetekniker

070-369 53 44
tobias@vscab.se